تبلیغات
راز قانون جاذبه - راز -قسمت 3

ما در جهانی زندگی می کنیم که سرشار است از قوانینی طبیعی و ماورای طبیعت که در آن کوچکترین خطایی وجود ندارد.و  انسان تنها به بخش کوچکی از این قوانین بی پایان پی برده است. یکی از بزرگ ترین این قانون ها قانونیست به نام جاذبه(نه به معنای فیزیکی) که از آن به عنوان راز استفاده می کنیم.این قانون بیان می کند : شما به هر چیزی که فکر می کنید ...آن را جذب می کنید. و چیز هایی که الآن تجربه می کنید ، نتیجه ی همین افکار و احساسات شماست ..پس؛ از مقدمه شروع کنید به خواندن که با نحوه ی به کار گیری آن آشنا شوید و از آن نتیجه بگیرید و به بزرگ ترین آرزو هایتان برسید .در ضمن نظر شما برای من از هر چیزی ارزشمند تره .

راز -قسمت 3 [عمومی , ]

راز( قسمت 3)

 

    کاینات بر پایه ی جاذبه ساخته شده.

  قانون جاذبه در همه حال در حال فعالیت است ..... چه شما آن را بفهمید و چه آن را نفهمید.

           ممکن است شما به گذشته فکر کنید یا به حال یا به آینده ؛ ولی چه شما به خاطر بیاورید ، چه ببینید و چه تصور کنید ، به هر حال با این کارتان دارید افکار را فعال می کنید ... 

و قانون جاذبه که قدرتمند ترین قانون کاینات است ، به فکر شما پاسخ خواهد داد....

 

       "قانون جاذبه درواقع هر چیزی را که فکر می کنید ، به شما می دهد... در واقع شما اگر به چیزی که نمی خواهید! فکر کنید ، قانون جاذبه چیزی بیشتر از آن چیز را به شما می دهد"

 

           بیل هریس - روانشناس - می گوید:

                "من یک شاگردی داشتم به نام رابرت. رابرت خیلی افسرده بود  و توی دوره ی آموزشی اینترنتی من شرکت کرده بود. که ارتباط با من از طریق ایمیل هم بخشی از آن بود. اون تمام واقعیت های تلخ زندگیش را بار ها و بار ها بازگو می کرد. تو محل کارش همه برای آزار اون دست به یکی کرده بودند. به خاطر رفتار بدی که داشتند تمام وقت تحت فشار بود . خودش می گفت سر هر خیابانی که راه می ره سر هر چهار راه با افراد مزاحمی روبرو می شده که می خواستن به طریقی آزارش بدن . اون همیشه می خواست که مجری یک برنامه ی کمدی باشه و وقتی که به روی صحنه می رفت تا یک برنامه ی کمدی اجرا کنه همه تحقیرش می کردن. من سعی کردم که بهش یاد بدم –اون داره روی چیزی تمرکز می کنه که نمی خواهد رخ بده. ازش خواستم که یک نگاهی به نامه هایی که واسه ی من فرستاده بندازه و بهش گفتم : یه بار دیگه بخونش ببین چه قدر چیز هایی هست که تو نمی خوای  و من مطمئنم که تو در این مورد خیلی احساساتی می شی ... وقتی که روی چیزی با احساسات شدید متمرکز می شی باعث می شه که اون چیز سریع تر از این رخ بده . و از این جا بود که او شروع کرد به جدی گرفتن این موضوع یعنی تمرکز روی چیزی که می خواهد.....     چیزی که حدود 6 هفته ی بعد اتفاق افتاد بدون شک یک معجزه بود . اون می گفت که تمام افرادی که در محل کارش آزارش می دادند.یا به بخش دیگه منتقل شدند یا از کار برای شرکت برکنار شدند. یا این که کاملا دست از سرش برداشتند . و حالا دیگه از شغلش خوشش می اومد .وقتی داشت توی خیابون قدم می زد دیگه هیچ کسی جلوی راهش را نمی گرفت . تمام زندگی اش متحول شد برای اینکه او تمرکز فکریش را از چیز هایی که نمی خواست و چیز هایی که ازش می ترسید و چیزاییی که ازش دوری می کرد گرفت  به چیز هایی داد که واقعا می خواست ."

              پس اون چیزی که شما به طرف خودتان جذب می کنید افکار برجسته هستند چه آگاهانه باشه و چه ناخودآگاهانه .....قانونش همین بود.

 

 

 

 

 نوشته شده توسط آرمین در دوشنبه 25 تیر 1386 و ساعت 06:07 ق.ظ
ویرایش شده در دوشنبه 25 تیر 1386 و ساعت 06:07 ق.ظ


لینک ثابت || نطرات [--]نوشته های قبلی...

راز -قسمت ۴

راز -قسمت 3

راز -قسمت 2

راز -قسمت۱

راز(مقدمه)


صفحات وبلاگ...

 

 

 

درباره وبلاگ

 وبلاگ من
ایمیل من
[yahoo]

نویسندگان

آرمین(5)

موضوعات

عمومی(5)

آرشیو

  مرداد 1386 (1)
  تیر 1386 (4)


لینکستان


لینکدونی

موبایل دیتا (-)
حرف های دل من (-)
نسیم وصل (-)
آرشیو لینكدونی


جستجوخبرنامه


آمار وبلاگ

بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل مطالب :
كل نظرها :
كل بازدید ها :
افراد آنلاین : 3

ایحاد صفحه : -


 با تشکر از...

طراح قالب

All Powered By :
MihanBlog.comthesecret.Mihanblog.com